بیدارشهر

کوره پز خانه های سنتی عامل آلودگی هوای آران و بیدگل و کاشان

عکس علی یعقوبی

http://www.pedar.net/wp-content/uploads/2011/03/PDVD_010.bmp

امروز از ردیابی یک مقاله در تابناک با این آقا آشنا شدم.گویا ایشان مرتبط است با مشائی و جریاناتی که این روزها بار دیگر فضای سیاسی ملتهبی را ایجاد کرده است.جریان سی دی ظهور و دستگیری امیری و ....

متاسفانه کشور ایران و مردم ایران در طول تاریخ همواره در زمانهایی که به اوج خودباوری و اعتماد به نفس و غرور ملی می رسیده اند در معرض توطئه هایی قرار گرفته و چندین سال از پیشروان قافله ی بشریت عقب مانده اند.

 


نام  :  زين العابدين 
نام خانوادگي  :  يعقوبي
تاريخ تولد  :  1308/04/03
تاريخ شهادت  :  1360/12/13
محل ترور  :  پادگان نيروي هوايي تهران
كشور : ايران
شهر  :  تهران
گروه تروركننده : سازمان مجاهدين خلق


زين العابدين يعقوبي در سوم تير ماه هزار و سيصد و هشت در استان تهران بدنيا آمد.وي داراي تحصيلات متوسطه و كارمند بود.زين العابدين متاهل، داراي چهار فرزند،و در تهران سكونت داشت. وي سرانجام درسيزده اسفند ماه هزار و سيصد و شصت درپادگان نيروي هوايي تهران توسط عناصر تروريستي سازمان مجاهدين خلق مورد سوء قصد واقع شد وجان سپرد.

http://www.teror-victims.com/fa/index.php?Page=definition&UID=74111


 زين العابدين يعقوبي در سوم تير هزار و سيصد و هشت به دنيا آمد و تا دوره متوسطه به تحصيل پرداخت وي كه متاهل و داراي چهار فرزند بود در تهران به عنوان كارمند مشغول به كار شد تا اينكه در سيزدهم اسفند هزار و سيصد و شصت به دست نيروهاي سازمان تروريستي مجاهدين خلق در خيابان سوم نيروي هوايي تهران در مقابل منزلش ترور شد و بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسيد.
http://www.habilian.com/view.asp?ID=01102


 

+ نوشته شده در  شنبه هفدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ساعت 11:8  توسط اکبر ستاری  |